Ogłoszenia parafialne (31 stycznia 2021 r.)

  1. Dziś IV Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek święto Ofiarowania Pańskiego; w środę wspomnienie św. Błażeja – Patrona od chorób gardła; w piątek św. Agaty; w sobotę wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na prace remontowe.
  3. W związku powrotem dzieci do szkoły wznawiamy próby scholi dziecięcej. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz.16:30 i w soboty o godz. 10:00. Z wyjątkiem pierwszych sobót miesiąca. Pierwsze spotkanie po przerwie w najbliższy poniedziałek.
  4. W niedzielę 14 lutego o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św. Obecność obowiązkowa.
  5. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od godz. 16:00 do godz. 17:30. Darmowe porady prawne we wtorek w godz. 17:00-18:00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Księża odwiedzą chorych zgłoszonych wcześniej w kancelarii, w zakrystii bądź telefonicznie.
  7. We wtorek, 02 lutego o godz. 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Irena Olszewska. Wieczne odpoczywanie racz je dać Panie…