Ogłoszenia parafialne (24 stycznia 2021 r.)

1. Dziś III niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa, w czwartek św. Tomasza z Akwinu, w sobotę Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego.
  2. Dzisiaj swoje urodziny obchodzi ks. Jarosław. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 12:00. Polecamy ks. Jarosława modlitwie parafian.
  3. Jutro, w poniedziałek 25 stycznia, kończymy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  4. W piątek została odprawiona kolejna Msza św. ministrancka, taca w tym dniu wyniosła 753,50zł.
  5. W związku powrotem dzieci do szkoły wznawiamy próby scholi dziecięcej. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz.16:30 i w soboty o godz. 10:00. Z wyjątkiem pierwszych sobót miesiąca.
  6. W niedzielę 14 lutego o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św. Obecność obowiązkowa.
  7. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od godz. 16:00 do godz. 17:30. Darmowe porady prawne we wtorek w godz. 17:00-18:00.
  8. W przyszłą niedziele jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  9. We wtorek, 02 lutego o godz. 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Marian Wojas, Stanisław Kaźmierczak i Krzysztof Nowecki. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…