Ogłoszenia parafialne (16 stycznia 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek św. Agnieszki.
  2. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłacanie złotówek za wyjazd do Księdza Proboszcza.
  3. Niedzielne nieszpory o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W dniach 18-25 stycznia, jak co roku, obchodzimy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Prośmy miłosiernego Boga o powrót do pełnej jedności z Kościołem Katolickim naszych braci odłączonych.
  5. W sobotę 22 stycznia, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity.