Ogłoszenia parafialne (23 stycznia 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy III Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego; we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła; w środę św. św. Tymoteusza i Tytusa; w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  2. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłacanie złotówek za wyjazd do Księdza Proboszcza.
  3. Niedzielne nieszpory o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  5. W poniedziałek swoje urodziny obchodzi ks. Jarosław. Polecamy go modlitwie wspólnoty parafialnej.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Janina Waszkiewicz. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…