Liturgiczne wspomnienie św. Rity Jubileusz Święceń Kapłańskich Księdza Proboszcza Zbigniewa Chromego

Liturgiczne
wspomnienie św. Rity
Jubileusz Święceń Kapłańskich
Księdza Proboszcza
Zbigniewa Chromego

„Wystarczyła Ci sutanna uboga
I ubogi wystarczył Ci ślub,
bo wiedziałeś kim jesteś dla Boga
i wiedziałeś co Tobie da Bóg”.

Czcigodny Księże Proboszczu !

W tym szczególnym dniu gorąco dziękujemy za Twój trud a Dobremu Bogu składamy nasze dziękczynienie, za to, że przy ołtarzu naszej świątyni postawił Ciebie.

Od kilku lat jesteś naszym Proboszczem i dałeś się poznać jako pobożny kapłan, wspaniały gospodarz i organizator, wrażliwy na cudzą krzywdę pomagając ludziom, na których inni nie zwracają uwagi.

Z okazji 17 rocznicy święceń kapłańskich życzymy Księdzu Proboszczowi wielkiej radości z każdego dnia Kapłańskiej służby oraz sił i zdrowia w sprawowaniu trudnych obowiązków ojca parafii.

Do życzeń i podziękowań dla księdza Proboszcza dołączamy serdeczne wyrazy wdzięczności i zapewnienia o nieustannej modlitwie w intencji naszych Duszpasterzy, którzy również obchodzą w tym roku kapłańskie jubileusze – księdza Artura z okazji 9 oraz księdza Jarosława z okazji 2 rocznicy święceń.

Duszpasterska Rada Parafialna