Ogłoszenia parafialne (30 maja 2021 r.)

  1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek Święto Nawiedzenia NMP, we wtorek wspomnienie św. Justyna, w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało), w sobotę św. Bonifacego.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace remontowe.
  3. Dzisiaj o godz. 16:00 obędzie się spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  4. Na dzisiejszej Mszy św. o godz. 12:00 trzech naszych lektorów zostanie ustanowionych ceremoniarzami. Polecamy ich modlitwie naszej parafii.
  5. Jutro odprawimy ostatnie nabożeństwo majowe w naszym kościele o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa. We wtorek rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane będą codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa w środę przed Mszą św. wieczorną. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. Ks. Artur w tym dniu odwiedzi swoich chorych zgłoszonych wcześniej telefonicznie bądź zakrystii lub kancelarii, Ks. Jarosław tydzień później.
  7. W Boże Ciało 03 czerwca Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym tj.: o godz. 7.30, 9.00, 10:30, 12:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się procesja do czterech ołtarzy. W tym roku będzie ona miała skromniejszą formę, taką jak w zeszłym roku.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Helena Kowalska, Halina Kałużna. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…