Ogłoszenia parafialne (23 maja 2021 r.)

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Filipa Nereusza (Dzień Matki – pamiętajmy w tym dniu szczególnie o modlitwie za nasze mamy), w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. W przyszłą niedziele Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. W piątek została odprawiona Msza św. w intencji LSO naszej parafii. Taca wyniosła 375 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. W najbliższy czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna ze względu na dzień skupienia księży i spotkanie z biskupem w Sanktuarium Krzyża św. w Wałbrzychu.
  5. W niedzielę 30 maja trzech naszych lektorów zostanie ustanowionych ceremoniarzami na Mszy św. o godz. 12:00. Polecamy ich modlitwie naszej parafii.
  6. Za tydzień przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  7. Dnia 30 maja o godz. 16:00 obędzie się spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Kazimierz Juszyński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…