Ogłoszenia duszpasterskie na 2. Niedzielę Wielkiego Postu 12. 03 2017

 

1. Przeżywamy 2. Niedzielę Wielkiego Postu. O 17.30 zapraszamy na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

2. Nabożeństwa w tygodniu bez zmian, w poniedziałek do św. Jerzego, w środę do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek po wieczornej Mszy św. godzinna Adoracja Najśw. Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św., w piątek o 9.00 i 17.30 Droga Krzyżowa, której odprawienie wiąże się z możliwością uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy

3. Przypominamy o pielgrzymce na Bałkany, która odbędzie się pod koniec kwietnia i początkiem maja. Jest jeszcze tylko kilka miejsc wolnych. Szczegóły a stronie parafialnej bądź u ks. Mateusza.

4. Za tydzień w niedzielę spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych o 16.30.

5. Darmowe porady prawne w naszej parafii odbywają się w każdy wtorek o 17.00, natomiast punkt pomocy przy wypełnianiu deklaracji PIT za 2016 rok w sobotę o 10.30 w salce na plebanii

6. Informujemy, że nasza parafia złożyła projekt na dofinansowanie z Wałbrzyskiego Funduszu Partycypacyjnego o tytule „PORZĄDEK I BEZPIECZEŃSTWO NA MIEJSCACH POSTOJOWYCH PRZY CMENTARZU NA BIAŁYM KAMIENIU UL. PIASKOWA”. Założeniem projektu jest utwardzenie powierzchni parkingu kostką brukową, montaż obrzeży i krawężników betonowych przy cmentarzu. Jest to projekt lokalny. Każdy może zagłosować na 1 projekt lokalny i 1 ogólnomiejski. Głosowanie potrwa od 15 marca do 15 kwietnia. Głosować można drogą internetową, ale także poprzez wypełnienie formularza. Urny będą postawione w szkołach w poszczególnych dzielnicach, ale będą ustawione również w ratuszu, w biurze obsługi klienta. Zachęcamy do głosowania na nasz projekt, który na karcie do głosowani będzie opatrzony numerem 1.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ (kliknij)

7. Dostępna jest prasa katolicka, Gość Niedzielny, Niedziela, Rycerz Niepokalanej.

8. W tym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszli: Danuta Tomczak i Leokadia Wronkiewicz, Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …