Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 18. 12 2016

 

1. Od poniedziałku do piątku o 17.30 Różaniec w intencji pokoju na świecie, a o 18.00 Roraty, zapraszamy. Dziś po Mszach św. ministranci rozprowadzają za drobną ofiarą przygotowane przez siebie i poświęcone sianko pod obrus wigilijny, a zyski przeznaczą na swój wyjazd na ferie zimowe.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont dachu i wieży kościoła

2. W czwartek 22 grudnia o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Rity, poświęcenie róż i chlebków

3. We wtorek w naszej parafii spowiedź adwentowa od 8.30 do 9.00 i od 17.00 do 18.00, będą zaproszeni księża z dekanatu

4. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia, rano będzie Msza św. o godz. 7.00 a od 6.30 możliwość skorzystania jeszcze z sakramentu pokuty. W godzinach popołudniowych zasiądziemy do Wieczerzy wigilijnej w rodzinnych domach, pamiętajmy, aby tego wieczoru nie było na stołach alkoholu, Wigilia powinna mieć charakter chrześcijański, tzn. modlitwa, czytanie Pisma Świętego o Narodzeniu Pańskim z Ewangelii wg św. Łukasza, życzenia, łamanie się opłatkiem i śpiew kolęd. Msza św. Pasterska będzie odprawiona o godz. 22.00 i 24.00, zapraszamy

5. W I i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. W II-gi Dzień Świąt będzie na Mszy św. o godz. 12.00 udzielany sakrament Chrztu św., taca z tego dnia będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy

7. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli w cenie 5 zł.

8. We wtorek darmowe porady prawne w salce na plebanii o godz. 17.00, kancelaria parafialna czynna tylko we wtorek i czwartek.

9. Przypominamy o trwających zapisach na pielgrzymkę na Bałkany, szczegóły u ks. Mateusza

12. Życzymy wszystkim parafianom i miłym gościom pięknego przeżycia Adwentu. Wszystkich Jubilatów i Solenizantów polecamy Matce Bożej. Dziękujemy za ofiary składane na remont dachu i wieży kościoła, dzieci szczególnie zapraszamy do wspólnego przezywania ostatniego tygodnia adwentu i życzymy wszystkim obecnym dziś na Mszy św. opieki Bożej Matki, z którą oczekujemy na przyjście Zbawiciela