Ogłoszenia parafialne (02 czerwca 2019 r.)

 1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, I niedziela miesiąca – na zakończenie każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę św. Bonifacego, w sobotę św. Jadwigi Królowej. Za tydzień niedziela Zesłania Ducha Świętego.
 2. Dziś tradycyjnie zapraszamy na ciasto i kawę do Domu Parafialnego po każdej Mszy św. dopołudniowej.
 3. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec. Nabożeństwo do Najświętszego Seca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do licznego uczestnictwa. W piątek rozpoczęła się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe codziennie przed Mszą św. wieczorną.
 4. W ramach Klubu Seniora we wtorek gimnastyka dla seniorów zgodnie z harmonogramem. W czwartek spotkanie o godz. 10.00.
 5. W środę nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa z racji I środy miesiąca.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30.
 7. W ubiegłą niedzielę od darczyńców indywidualnych na remont Kościoła zebraliśmy razem 900 zł. Taca z zeszłej niedzieli wyniosła 4044,74 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspierającym remont naszej Świątyni.
 8. W przychodni Biały Kamień w piątek dnia 7 czerwca od godz. 8.00 odbędą się badania USG Dopplerowskie, USG tarczycy, nerek, płuc stawów oraz echo serca.
 9. W niedzielę 9 czerwca ulicami Wałbrzycha przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Początek Marszu o godz. 15.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, zakończenie na placu przed kościołem św. Józefa Robotnika, gdzie na zakończenie odbędzie się festyn rodzinny.
 10. Zapraszamy do wsparcia akcji „Pomoc dla Dorotki”. Szczegóły w gablocie i na naszej stronie internetowej.
 11. W każdą sobotę o godz. 10.00 zapraszamy dzieci do Domu Parafialnego na spotkanie podczas którego przez zabawę
  i modlitwę, dzieci pogłębiają swoją przyjaźń z Bogiem.
 12. Trwa zbiórka złota na korony dla Matki Bożej i Dzieciątka Jezus z obrazu Białokamieńskiej Pani. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory odpowiedzieli na apel.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.