Ogłoszenia parafialne (02 lipca 2023 r.)

1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą – I Niedziele miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Tomasza, we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej,
    w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4463,56 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 350 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek i czwartek o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  5. W dniach 1-8 sierpnia wyrusza jubileuszowa, 20 piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Chętnych zapraszamy na spotkania przed pielgrzymkowe, które odbędą się w środę 5 lipca oraz w środę 19 lipca w parafii św. Franciszka z Asyżu na Podgórzu, po Mszy Św. wieczornej, ok. godz. 18.45. Szczegółowych informacji dotyczących pielgrzymki udziela przewodnik grupy Wałbrzyskiej – ks. Mateusz Hajder, dostępny pod nr tel. 698 372 325.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek i piątek miesiąca. Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa w środę przed Mszą św. wieczorną. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek
    o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź o 17:30.
  7. Informujemy, że w czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Stanisława Bocewicz. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…