Ogłoszenia parafialne ( 09 lipca 2023 r.)

1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym we wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy, w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę św. Bonawentury.
  2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. W czwartek, 13 lipca, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  4. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek czwartek i piątek o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  5. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Jadwiga Hornicka, Grzegorz Dębosz, Jan Karwacki. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…