Ogłoszenia parafialne (25 czerwca 2023 r.)

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, w środę św. Ireneusza, w czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w sobotę uroczystość Najdroższej Krwi Chrystusa.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30 do piątku włącznie. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach. W sobotę rozpoczyna się miesiąc lipiec szczególnie dedykowany Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Krwi Chrystusa, która jest zapłatą naszego zbawienia.
  5. W tym tygodniu spotkania seniorów do poniedziałku do piątku od godz. 9:00 które będą prowadzane przez Państwo Martę i Arkadiusza Banasiów. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  6. Przypominamy formuje się także nowa, męska Róża Różańcowa – Królowej Rodzin. Chętnych Panów prosimy o zgłaszanie się do proboszcza.
  7. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
  8. W środę 28 czerwca o godz. 19:00 na plebanii odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Rycerzy Kolumba na które zapraszamy Panów z naszej parafii.
  9. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Edmund Nadstawek, Zbigniew Lesiak, Małgorzata Adamczyk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie