Ogłoszenia parafialne (05 lipca 2020 r.)

1. Dziś przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą – I Niedzielę miesiąca. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę święto św. Benedykta Opata, patrona Europy.
  2. W ubiegłą niedziele przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali do puszek 2905 zł. Taca wyniosła 3298,67 zł. Ofiarodawcy indywidualni złożyli razem 500 zł. Łącznie zabraliśmy 6703,67 zł. Dzięki waszej ofiarności za którą bardzo dziękujemy zebraliśmy w ciągu dwóch miesięcy 14 308,67 zł. Ponieważ całość inwestycji wynosi ok. 110 tys. zł. Brakuje nam już tylko 45 691,33 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Nabożeństwa do Najdroższej Krwi Chrystusa odprawiane są codziennie przed wieczorną Mszą św.
  4. W poniedziałek nasi lektorzy wraz z ks. Jarosławem wyjeżdżają do Łeby na wypoczynek. Prosimy o modlitwę w ich intencji o bezpieczną podróż. Wyjazd dla młodszych będzie w II części miesiąca. Wyjazd jest możliwy także dzięki waszej pomocy materialnej za którą dziękujemy.
  5. We wtorek w Domu Parafialnym o godz. 10:00 pierwsze po nastaniu epidemii spotkanie seniorów w ramach Klubu Seniora. Zapraszamy.
  6. Rozpoczęły się wakacje. W czasie ich trwania kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki od godz.16:00-17:30.
  7. Do nabycia nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Leokadia Bania. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
  9. W dniu 16.07.2020 (czwartek) o godz. 13:00 w Przychodni Lekarskiej „Biały Kamień” przy ul. Wysockiego 24 w Wałbrzychu, odbędą się badania USG doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Badania są odpłatne. Więcej informacji na plakacie w gablocie.