Ogłoszenia parafialne (05 września 2021 r.)

 1. Dziś przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą, I niedziele miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w środę święto Narodzenia NMP.
 2. Dzisiaj o godz. 15:00 odbędzie się ostatnie spotkanie przed I Komunią św. Obecność obowiązkowa.
 3. W ubiegłą niedziele taca przeznaczona na prace remontowe wyniosła 3285,15zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy 300 zł. Dziękujemy za wsparcie naszych remontów.
 4. W poniedziałek o godz. 19:00 odbędzie się w Domu Parafialnym pierwsze powakacyjne spotkanie LSO i rodziców. Zapraszamy na nie również chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
 5. Trwają zapisy kandydatów do bierzmowania dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i starszych oraz dzieci do I Komunii św. Zapisy potrwają do końca września.
 6. Trwa Nowenna Pompejańską w intencji parafian. Codziennie do 6. października odmawiamy cały Różaniec wraz z przypisanymi modlitwami.
 7. Trwa program dla Seniorów „Aktywni +”. W poniedziałek 6 września spotkanie z dietetykiem klinicznym o godz. 10:00 zatytułowane „Warsztaty kulinarne – zdrowe nawyki”. Informacja na tablicy ogłoszeń.
 8. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od godz.16:00-17:30.
 9. Dnia 8 września rozpoczyna się w Nowenna przed uroczystością Matki Bożej Bolesnej Patronki naszego miasta. W ramach nowenny dyżur naszej parafii przypada 11 września. W tym dniu mamy uczestniczyć w Mszy św. godz. 20:00 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej i w czuwaniu modlitewnym do godz. 22:00. Zachęcamy do uczestnictwa. Msza odpustowa pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Marka Mendyka zostanie odprawiona 15 września o godz. 18:00.
 10. W dniu 15.09 o godz. 9:00 w przychodni lekarskiej „Biały Kamień” przy Wysockiego w Wałbrzychu, odbędą się badania USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Więcej informacji w gablocie.
 11. Wraz z parafią Wniebowzięcia NMP w Szczawnie Zdroju, z którą wspólnie postawiliśmy Krzyż na Chełmcu organizujemy pielgrzymkę. W sobotę 18 września wyruszymy z naszych parafii na Chełmiec, by tam ok. godz. 12:00 odprawić Mszę św. w obecności relikwii Drzewa Krzyża. Następnie przewidziany jest międzyparafialny piknik integracyjny.