Ogłoszenia parafialne (12 września 2021 r.)

1. Dziś przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, w sobotę święto św. Stanisława Kostki.
  2. Trwają zapisy kandydatów do bierzmowania dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i starszych oraz dzieci do I Komunii św. Zapisy potrwają do końca września.
  3. Trwa Nowenna Pompejańską w intencji parafian. Codziennie do 6. października odmawiamy cały Różaniec wraz z przypisanymi modlitwami.
  4. W tym tygodniu spotkanie dla seniorów w czwartek o godz. 10:00. W tym dniu przybliżymy na spotkaniu postać Prymasa Tysiąclecia.
  5. Dnia 21 września organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd wcześnie rano o godz. 7:00, powrót późnym popołudniem, Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Ilość miejsc ograniczona.
  6. W poniedziałek, 13 września odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Na nabożeństwo przynosimy świece.
  7. W piątek 17.09 o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza ministrancka. Taca będzie przeznaczona na fundusz ministrancki.
  8. W dniu 15.09 o godz. 9:00 w przychodni lekarskiej „Biały Kamień” przy Wysockiego w Wałbrzychu, odbędą się badania USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Więcej informacji w gablocie.
  9. Wraz z parafią Wniebowzięcia NMP w Szczawnie Zdroju, z którą wspólnie postawiliśmy Krzyż na Chełmcu organizujemy pielgrzymkę. W sobotę 18 września wyruszymy z naszych parafii na Chełmiec, by tam ok. godz. 12:00 odprawić Mszę św. w obecności relikwii Drzewa Krzyża. Następnie przewidziany jest międzyparafialny piknik integracyjny.