Ogłoszenia parafialne (06 października 2019 r.)

 1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Pierwszą niedzielę miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek uroczystość odpustowa NMP Różańcowej. Msze św. o godz. 7:00; 9:00 i 18:00. Uroczysta Msza odpustowa o godz. 18:00, której przewodniczył będzie
  Ks. Prał. Dr Jan Gargasewicz, Proboszcz Sanktuarium Drzewa Krzyża św. w Wałbrzychu i Dziekan Dekanatu Wałbrzych Zachód. W trakcie Mszy odpustowej zostaną wprowadzone uroczyście relikwie bł. Bartolo Longo Apostoła Różańca św. oraz poświęcony sztandar Bractwa św. Rity naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w nasze parafialne święto.
 2. Dzisiaj kończymy nowennę pompejańską oraz post w intencji nawrócenia nas samych i wszystkich mieszkańców naszej parafii. Przez 54 dni modliliśmy się i pościliśmy w tej intencji, niech Bóg za przyczyną Królowej Różańca św. wysłucha naszych modlitw. Bardzo dziękujemy osobom zaangażowanym w nowennę i post.
 3. Trwa miesiąc październik, nabożeństwa różańcowe od wtorku będą odprawiane o godz. 17:15. Jutro ze względu na uroczystości odpustowe Różaniec o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
 4. W poniedziałek gimnastyka w ramach Klubu Seniora zgodnie z harmonogramem. W środę o godz. 10:00 spotkanie robocze w związku ze stroikami.
 5. W sobotę 12 października odbędzie się w Wałbrzychu XV Wałbrzyski Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”. Szczegóły na plakacie pod chórem.
 6. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, można po każdej Mszy św. do południa zjeść ciastko i wypić kawę w naszym Domu Parafialnym. Zapraszamy.
 7. W ubiegłą niedzielę od darczyńców indywidualnych na remont Kościoła zebraliśmy razem 600 zł. Taca z zeszłej niedzieli wyniosła 3.965,25 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspierającym remont naszej Świątyni.
 8. Zapraszamy dzieci do scholi parafialnej. Kolejne spotkanie scholi dziecięcej w poniedziałek o godz. 16:30 na plebanii.
 9. W niedzielę 13. października, ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją na zakończenie nabożeństwa. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00, przynosimy ze sobą świece.
 10. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Krzysztof Wójcik. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…