Ogłoszenia parafialne (07 listopada 2021 r.)

1. Dziś przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą, pierwszą niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina z Tours, w piątek św. Jozafata, w sobotę św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  2. W ubiegłą niedziele taca przeznaczona na prace remontowe wyniosła 3287,55 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy 500 zł. Dziękujemy za wsparcie naszych remontów.
  3. W poniedziałek o godz. 17:00, kolejna katecheza dla dorosłych. Temat katechezy: „Czy i ewentualnie dlaczego Kościół jest potrzebny do zbawienia?”. Odbędzie się ona w Domu Parafialnym.
  4. Do 8 listopada o godz.15:00 w kaplicy cmentarnej odmawiamy modlitwy za naszych wiernych zmarłych. Z kolei nabożeństwa wypominkowe o godz.17:15. Potrwają one do 15 listopada. W ostatni dzień będziemy modlić się za zmarłych wypisanych na kartkach bez daty.
  5. We wtorek, 9 listopada, spotkanie dla żeńskiej części kandydatów do bierzmowania.
  6. Spotkanie dla Seniorów w tym tygodniu we wtorek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  7. Przypominamy, że w soboty o godz. 10:00 z wyjątkiem pierwszych sobót odbywają się próby scholi dziecięcej. Zapraszamy nowych kandydatów do śpiewania dla Pana Boga.
  8. Ministranci ze sprzedaży zniczy zebrali 1928zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Fundacja św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychoterapeutyczne dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Projekt finansowany jest ze środków PFRON-u. Numer kontaktowy u Księży.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Krystyna Wiktor, Cecylia Kachnikiewicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…