Ogłoszenia parafialne (09 czerwca 2019 r.)

 1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP Matki Kościoła, we wtorek św. Barnaby Apostoła, w środę bł. męcz. Władysława Błądzińskiego, w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek bł. Michała Kozala. Za tydzień w niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
 2. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwo do Najświętszego Seca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.
 3. W ramach Klubu Seniora nie będzie gimnastyki dla seniorów. W czwartek dla chętnych wyjazd do Krzeszowa, o godz. 10.00, powrót we wczesnych godzinach popołudniowych. Zapisy do wtorku w zakrystii lub kancelarii.
 4. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, ulicami Wałbrzycha przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Początek Marszu o godz. 15.00
  w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, zakończenie na placu przed kościołem św. Józefa Robotnika, gdzie na zakończenie odbędzie się festyn rodzinny.
 5. W czwartek nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Na zakończenie nabożeństwa procesja z figurą Matki Bożej.
 6. Dnia 21 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się w naszym kościele charytatywny koncert Eleni, z którego dochód jest przeznaczony na prace remontowe w naszym kościele. Wstępem na koncert będą bilety-cegiełki na remont kościoła
  w kwocie 45 zł. Będzie je można nabyć w kancelarii parafialnej oraz przy wejściu na koncert. W dniu koncertu będzie można również nabyć płyty z piosenkami Eleni. W związku z koncertem wieczorna Msza św. w tym dniu o godz. 16.30.
 7. W niedziele 16. czerwca, przed Mszą św. wieczorną zostanie odprawione comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 8. W następną sobotę o godz. 16.00 zapraszamy dzieci do Domu Parafialnego na ognisko. Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami z cyklu „Przez zabawę i modlitwę, dzieci pogłębiają swoją przyjaźń z Bogiem”.
 9. Trwa zbiórka złota na korony dla Matki Bożej i Dzieciątka Jezus z obrazu Białokamieńskiej Pani. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory odpowiedzieli na apel.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
 11. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Bogusława Kardela: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen