Ogłoszenia parafialne (09 października 2022 r.)

  1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek św. Jana XXIII; w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę św. Teresy od Jezusa.
  2. Trwa miesiąc październik. Różaniec codziennie o godz. 17:15.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 po Różańcu. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. Dnia 7 października przeżywaliśmy nasz parafialny odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej połączony z Koronacją Obrazu Matki Bożej Białokamieńskiej. Proboszcz serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w przygotowania do odpustu oraz
    w przebieg uroczystości.
  5. W czwartek, 13 października, zostanie odprawione ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  6. Po licznych prośbach postanowiliśmy zmienić częściowo pracę kancelarii parafialnej. Ponieważ wiele osób pracuje w godzinach otwarcia kancelarii we wtorki będzie ona otwarta o godz. 19:00. Tzn osoby, które przyjdą o tej godzinie zostaną obsłużone. W czwartek godziny otwarcia bez zmian czyli od 16:00-17:30.
  7. Spotkanie w ramach Klubu Seniora w sobotę o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Waldemar Szolc, Danuta Wójtowicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…