Ogłoszenia parafialne (11 czerwca 2023 r.)

 1. Przeżywamy X Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspomnienie bł. Władysława Błądzińskiego, we wtorek św. Antoniego z Padwy, w środę bł. Michała Kozala, w czwartek bł. Jolanty, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W piątek ze względu na uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 2. Ksiądz Proboszcz jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie Bożego Ciała. Ks. Wikariuszowi, Siostrom Elżbietankom, Pani Organistce, Osobom przygotowującym ołtarze, Pani układającej kwiaty, Panom niosącym Baldachim i Sztandar oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza, Bóg zapłać.
 3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
 4. Dziś na Mszy św. o godz. 12:00 zaśpiewa chór z Domaniowa pod dyrekcją Bartłomieja Krupy, który po Mszy św. da krótki koncert pieśni patriotycznych.
 5. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach.
 6. W tym tygodniu spotkania seniorów w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 10:00. W czwartek wyjazd do św. Filomeny i Panoramy Racławickiej o godz. 7:45. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
 7. W naszej parafii chcemy założyć grupę Rycerzy Kolumba. Jest to grupa przeznaczona dla mężczyzn. Jeśli zgłosi się kilku Panów chętnych do posłuchania zaprosimy przedstawiciela Rycerzy by opowiedział na czym polega przynależność do tej grupy formacyjnej. Zgłoszenia do proboszcza.
 8. W czwartek po Mszy wieczornej na plebanii odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków Rady.
 9. Formuje się także nowa, męska Róża Różańcowa – Królowej Rodzin. Chętnych Panów prosimy o zgłaszanie się do proboszcza.
 10. We wtorek, 13 czerwca, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
 11. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Eugeniusz Brzeziński i Anna Strasińska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…