Ogłoszenia parafialne (11 kwietnia 2021 r.)

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Dziś zostanie odprawiona Msza św. trydencka wyjątkowo o godz.18:00.
  2. Egzamin dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek o godz. 19:00 dla męskiej części, we wtorek o godz. 19:00 dla żeńskiej części. Oba egzaminy w domu parafialnym.
  3. W czwartek o godz. 19:00 próba w kościele przed bierzmowaniem – obecność obowiązkowa.
  4. W piątek 16.04 o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza ministrancka. Taca będzie przeznaczona na fundusz ministrancki.
  5. Przypominamy, że do końca czerwca Fundacja Św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychologiczne i psychoterapeutyczne dla osób niepełnosprawnych. Porady są prowadzone telefonicznie i przez Internet. Korzystanie z porad jest bezpłatne. Szczegóły na plakacie w gablocie, na stronie internetowej i na Facebooku.
  6. Nasza Parafia prowadzi punkt darmowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji PIT za 2020 r. Z pomocy można korzystać w każdą sobotę od 08:00 do 11:00 na plebanii.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Andrzej Kwiecień, Marianna Szymborska, Halina Wychowałek, Mieczysław Samko. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…