Ogłoszenia parafialne 12. 02. 2017 r.

1. Przeżywamy VI niedzielę zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym, we wtorek – Święto św. św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

2. Wczoraj 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes ks. kan. Marian Kujawski zakończył pracę duszpasterską w naszej parafii i objął obowiązki proboszcza w parafii Trójcy Przenajświętszej w Olszanach. Księdzu Kanonikowi składamy najserdeczniejsze podziękowania za jego gorliwą pracę i dobre kapłańskie serce i życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa, oraz opieki Matki Bożej Różańcowej i św. Jerzego w pełnieniu nowych duszpasterskich obowiązków.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

4. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ogłasza zbiórkę odzieży dla najbiedniejszych i bezdomnych naszego miasta. Uprzejmie prosimy o przynoszenie dobrej i niezniszczonej odzieży na plebanię. Bóg Zapłać

5. Rozpoczynają się Ferie Zimowe życzymy wszystkim udanego wypoczynku,
a wszystkim parafianom i gościom naszej parafii wielu łask Bożych.

6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: Jan Krygier, Zdzisław Maćkowiak, Joanna Spalona, Jan Karwik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.