Ogłoszenia parafialne (12 kwietnia 2020 r.)

  1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych. Niech Zmartwychwstały Chrystus udziela Wam hojnie swego błogosławieństwa. Niech świadomość triumfu życia nad śmiercią, w tym trudnym czasie epidemii napełnia Wasze serca niezachwianą nadzieją! Chrystus Zmartwychwstał i żyje!
  2. Przeżywamy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwamy w nowennie przed tym Świętem. Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami nowennowymi codziennie przed mszą wieczorną. W piątek ze względu na Oktawę nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym.
  4. W przyszłą niedziele o godz. 12 Msza św. w rycie trydenckim.
  5. W obecnym stanie epidemii zawieszone są wszelkie spotkania w parafii. Osoby osłabione z powodu wieku, chore, z objawami infekcji prosimy o nie uczestniczenie w nabożeństwa oraz w Mszach św.
  6. W dalszym ciągu nieczynna jest kancelaria oraz porady prawne. Pilne sprawy prosimy załatwiać dzwoniąc na parafialny numer 507824030.
  7. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są wielkanocne świece Caritas.