Ogłoszenia parafialne (12 lipca 2020 r.)

1. Dziś przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę św. Bonawentury, w czwartek NMP z Góry Karmel.
  2. Dziś o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. w rycie trydenckim.
  3. Nabożeństwa do Najdroższej Krwi Chrystusa odprawiane są codziennie przed wieczorną Mszą św.
  4. Jutro, 13 lipca, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00
  5. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w czwartki od godz.16:00-17:30.
  6. Spotkanie w ramach Klubu Seniora we wtorek i w czwartek o godz. 10:00. Zapraszamy.
  7. Do nabycia nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i głosowania zgodnie z sumieniem.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Adam Olesiński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…