Ogłoszenia parafialne (14 stycznia 2018 r.)

 1. Przeżywamy II Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w środę św. Antoniego Opata;
  w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara.
 2. W dniach od 18-25 stycznia obchodzić będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Centralnym punktem tego tygodnia będą uroczyste nieszpory w katedrze świdnickiej w niedzielę 21 stycznia o godz. 17.00, którym przewodniczył będzie
  bp. Ignacy Dec. W nieszporach tych wezmą udział wspólnoty odłączone od Kościoła katolickiego. Homilię wygłosi pastor Waldemar Pytel – ewangelicki biskup diecezji wrocławskiej (Kościół Ewangelicko-Augsburski).
 3. Organizujemy wraz z parafią św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowej Rudzie Słupcu pielgrzymkę do Włoch w dniach
  9-18.04.2017 r. Zapisy i zaliczki w złotówkach przyjmujemy do końca stycznia. Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej.
 4. Plan kolędy na nadchodzący tydzień:

Poniedziałek 15. stycznia: ul. Bukowa, Wiejska, Bohaterów Getta

Wtorek 16. stycznia kolęda dodatkowa w tych mieszkaniach, w których z różnych względów nie była ona możliwa wcześniej.

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy codziennie o godz. 15.30. W związku z kolędą kancelaria parafialna we wtorek czynna będzie rano od godz. 8.00-9.00, czwartek i sobotę kancelaria czynna będzie normalnie wg ustalonego porządku od
16.00-17.30 i od 9.00-10.00.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowy numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
 2. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Henryk Lelujka i Wojciech Teresiak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…