Ogłoszenia parafialne (15 grudnia 2019 r.)

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Adwentu. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Wojciech Drab, proboszcz parafii św. Mikołaja w Doboszowicach i diecezjalny egzorcysta. Dziś nauki na każdej Mszy św. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne na Mszach św. o godz. 9:00 i 18:00. Roraty dla dzieci w tych dniach będą o godz. 16:30. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie we wtorek 17 grudnia od godz. 8:30-9:00 i od 17:00-18:00.
  2. Dziś w Domu Parafialnym można nabyć stroiki i ozdoby świąteczne.
  3. Dziś również o godz. 10:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich sponsorów i osób zaangażowanych
    w parafialny festyn.
  4. Przypominamy, że w zakrystii lub kancelarii można nabyć opłatki. Do nabycia są także kalendarze parafialne w cenie 10 zł oraz świece Caritas (duże 12 zł, małe 5zł).
  5. W poniedziałek o godz. 16:30 w domu parafialnym spotkanie autorskie z Panią Dr Anną Mandrelą pt.: „Kto zdradził Witolda Pileckiego”. Szczegóły na plakacie pod chórem.
  6. Również w poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w Domu Parafialnym.
  7. Próby scholi dziecięcej odbywają się w poniedziałki o godz. 16:30 oraz w soboty o godz. 10:00. Jutro wyjątkowo próby nie będzie z powodu Mszy roratniej. W dalszym ciągu zapraszamy nowe osoby, które chciałyby śpiewać na chwałę Panu Bogu.
  8. Jutro tj. 16 grudnia przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  9. W piątek 20 grudnia, o godz. 18:00 Msza w intencji ministrantów naszej parafii. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na fundusz ministrancki. Serdeczne Bóg zapłać.
  10. W przyszłą niedzielę, 22 grudnia, nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.
  11. Wczoraj pięciu naszych ministrantów wzięło udział w Mistrzostwach Diecezji w pływaniu.
  12. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  13. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Edward Nowakowski. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…