Ogłoszenia parafialne (16 lutego 2020 r.)

1. Przeżywamy dziś VI Niedziele zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w sobotę święto Katedry św. Piotra.
  2. W naszym dekanacie nauki przedślubne rozpoczną się w sobotę 29 lutego o godz. 17:00 Mszą św. w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Prymasa Wyszyńskiego.
  3. W poniedziałek o godz. 10:00 gimnastyka dla seniorów.
  4. W sobotę, 22 lutego, nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedziele przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  6. W ubiegłym tygodniu 21 naszych ministrantów wraz z ks. Jarkiem i sześciorgiem rodziców udało się na ferie do Kudowy – Zdroju, goszcząc u Sióstr Elżbietanek. Wspólnie spędzone trzy dni obejmowały oprócz codziennej Mszy św., wiele innych atrakcji. Wyjazd kosztował ok. 7850 zł. Koszt w połowie pokryły wpłaty uczestników oraz fundusz ministrancki (na który składają się m.in. taca ministrancka i ofiary do puszek). Przy tej okazji dziękujemy parafianom za wspieranie swoimi ofiarami funduszu ministranckiego.
  7. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Stanisława Paleczna, Władysław Fluder. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…