Ogłoszenia parafialne (18 lipca 2021 r.)

  1. Dziś przeżywamy XVI Niedziele Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w czwartek święto św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy, w sobotę wspomnienie św. Kingi.
  2. Przypominamy, że lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna tylko w czwartki w godzinach 16:00-17:30.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na prace remontowe. W związku z otrzymaniem przez nas dotacji na odwodnienie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dziś zbieramy na wkład własny. Przedstawiciele Rady Parafialnej pod chórem stoją z puszkami. Z góry dziękujemy za zrozumienie i otwarte serca.
  4. W czwartek, 22 lipca, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity i wrzucanie ich do skrzynki z napisem Nowenna do św. Rity.
  5. Trwa program dla Seniorów „Aktywni +”. Spotkania odbywają się w Domu Parafialnym.