Ogłoszenia parafialne (19 listopada 2023 r.)

  1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowanie NMP, w środę św. Cecylii, w piątek św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, w sobotę św. Katarzyny Aleksandryjskiej. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. W środę, 22 listopada, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Spotkanie w ramach Klubu Seniora w tym tygodniu w piątek 24 listopada o godz. 10:00. Spotkanie odbędzie się w Domu Parafialnym.
  5. Wraz z Rycerzami Kolumba chcemy kupić kurtki zimowe dla dziesięciorga biednych dzieci z naszej parafii. 60% kosztów pokryją Rycerze, my mamy zebrać resztę. Więc kto będzie miał życzenie, będzie dziś mógł wesprzeć tę inicjatywę przez ofiarę do puszki.
  6. W dniach 25 i 26 listopada odbędzie się kolejna edycja diecezjalnego dnia skupienia dla młodzieży i dorosłych. Szczegóły na stronie diecezji świdnickiej.
  7. W sobotę odbędzie się w naszej parafii dzień skupienia Rycerzy Kolumba. Rozpocznie się od adoracją o godz. 8:30, po której zostanie odprawiona Msza św. o godz. 9:00 następnie spotkanie będzie kontynuowane w Domu Parafialnym. Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy więc mężczyzn w celu zapoznania się z tą katolicką organizacją.
  8. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.