Ogłoszenia parafialne (12 listopada 2023 r.)

1. Przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w piątek w piątek św. Elżbiety Węgierskiej – święto patronalne Sióstr Elżbietanek,
    w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.
  2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 po Wypominkach. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. Nabożeństwa wypominkowe o godz.17:15. Potrwają do 15 listopada. W ostatni dzień będziemy modlić się za zmarłych wypisanych na kartkach bez daty oraz wypominki spóźnione.
  4. W środę 15 listopada odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Odbędzie się ono w Domu Parafialnym o godz. 18:45. Obecność obowiązkowa.
  5. Spotkania w ramach Klubu Seniora spotkania w tym tygodniu 14 i 16 listopada o godz. 10:00 i 15 listopada o godz. 14:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  6. Wraz z Rycerzami Kolumba chcemy kupić kurtki zimowe dla dziesięciorga biednych dzieci z naszej parafii. 60% kosztów pokryją Rycerze, my mamy zebrać resztę. Więc kto będzie miał życzenie, za tydzień będzie mógł wesprzeć tę inicjatywę przez ofiarę do puszki.
  7. Decyzją KEP druga niedziela listopada ma w Kościele w Polsce szczególny charakter „Dnia solidarności z Kościołem prześladowanym”. Dziś odbywa się w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.