Ogłoszenia parafialne (20 lutego 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła, w środę wspomnienie św. Polikarpa.
  2. Niedzielne nieszpory o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek 22 lutego, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity.
  4. We wtorek 22.02, odbędzie się spotkanie dla męskiej części kandydatów do bierzmowania, a w czwartek 24.02, dla części żeńskiej. Oba spotkania będą miały miejsce w Domu Parafialnym i rozpoczną się o godz. 18:45.
  5. W piątek, 25.02, o godz. 18:00 odbędzie się kolejna Msza ministrancka.
  6. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Marianna Kowalska, Józefa Żmidzińska i Małgorzata Skałubowicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…