Ogłoszenia parafialne (21 maja 2023 r.)

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Rity z Cascii; w środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza,
    w sobotę św. Pawła VI.W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św.. Polecamy ich modlitwie parafian by dobrze, w sposób duchowy przeżyły ten piękny dzień.
  4. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. Od piątku trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  6. W tym tygodniu spotkania seniorów w środę o godz. 10:00 i w czwartek o godz. 12:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  7. Jutro, 22 maja, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Kordula Bek, Roman Sareło, Jan Szostak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…