Ogłoszenia parafialne (7 maja 2023 r.)

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną – I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek Uroczystość św. Stanisława, patrona Polski i naszej diecezji, w środę wspomnienie św. Jana z Avili.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4381,63 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. W środę, 10 maja, podczas Mszy św. o godz. 17:00 JE Ks. Bp Maciej Małyga z Wrocławia udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek i piątek o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  6. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  7. W sobotę zostanie odprawione pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  8. Wyjazd na pielgrzymkę do Pragi w najbliższą sobotę 13 maja o godz. 05:15. Są jeszcze 2 wolne miejsca. Osoby, które jeszcze nie wpłaciły pieniędzy za wyjazd prosimy o wpłaty oraz o podanie daty urodzenia do ubezpieczenia. Przewidywany powrót ok. godz. 23:00. Jeżeli ktoś planuje zjeść obiad w Pradze informujemy, że na posiłek należy mieć 250 koron.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Barbara Rękas. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…