Ogłoszenia parafialne (28 maja 2023 r.)

  1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła; w środę święto Nawiedzenia NMP; w czwartek święto Chrystusa Najwyższego Kapłana; w sobotę wspomnienie św. Karola Lwagi i Towarzyszy – męczenników z Ugandy.
  2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 do środy włącznie. W czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach.
  4. W tym tygodniu spotkania seniorów w poniedziałek i wtorek o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź 0 17:30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Ks. Artur odwiedzi chorych.
  6. Dziś jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe. Dziękujemy za wsparcie.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Zdzisław Wolski. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…