Ogłoszenia parafialne (21 sierpnia 2022 r.)

  1. Dziś XXI Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie NMP Królowej, we wtorek św. Róży z Limy; w środę święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej, w sobotę wspomnienie św. Moniki.
  2. Jutro, 22 sierpnia, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. W związku z nabożeństwem trzecia część Nowenny Pompejańskiej indywidualnie.
  3. Spotkania w ramach Klubu Seniora we wtorek i środę o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
  4. Nieszpory niedzielne odprawiane są o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W czasie wakacji kancelaria czynna jest tylko w czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  6. Trwa Nowenna Pompejańska w intencji parafian. W związku z nowenną chcemy w tej samej intencji podjąć 40 dniowy post, który rozpoczniemy 28 sierpnia.. Osoby chętne do podjęcia postu prosimy o zgłaszanie się byśmy mogli ułożyć grafik. Przypominamy, że w związku z nieszporami niedzielnymi, które odprawiamy w każdą niedzielę o godz. 17:30, w niedziele nowenny pompejańskiej część bolesną różańca św. będziemy odmawiać indywidualnie.
  7. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Jan Knapik, Romuald Niźnikiewicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…