Ogłoszenia parafialne (21 stycznia 2018 r.)

 1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w środę św. Franciszka Salezego; w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła; w piątek św. św. Tymoteusza i Tytusa; w sobotę bł. Jerzego Matulewicza.
 2. Jutro o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Jutro także przypada dzień urodzin ks. Mateusza, którego polecamy modlitewnej pamięci wszystkim parafianom.
 3. W tym tygodniu w naszym kościele zostaną odprawione następujące msze wotywne: w poniedziałek – rano Msza św. wotywna o św. Jerzym męczenniku, wieczorem o św. Ricie zakończona nabożeństwem do naszej świętej; we wtorek – rano Msza św. z formularza o Jedność Chrześcijan, wieczorem wotywna o św. Józefie; w środę – wieczorna Msza św. o NMP Nieustającej Pomocy poprzedzona nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w sobotę – rano Msza św.
  o Najświętszej Maryi Pannie.
 4. Organizujemy wraz z parafią św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowej Rudzie Słupcu pielgrzymkę do Włoch w dniach
  9-18.04.2017 r. Zapisy i zaliczki w złotówkach przyjmujemy do końca stycznia. Program wywieszony jest w gablocie
  i na stronie internetowej.
 5. Kancelaria parafialna po wizycie kolędowej czynna jest normalnie we wtorek i czwartek od 16.00-17.30 a w sobotę
  od 9.00-10.00.
 6. Za tydzień przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca w tym dniu zbierana jest na remont dachu. Za tydzień również zostanie przedstawione sprawozdanie za miniony rok.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowy numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
 8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Marian Bonin i Bolesław Broniek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…