Ogłoszenia parafialne (22 września 2019 r.)

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Ojca Pio
    z Pietrelciny, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława.
  2. Dzisiaj comiesięczne nabożeństwo do św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych po Mszy św. wieczornej.
    W związku z nabożeństwem różańce nowenny pompejańskiej zostaną odmówione przed wieczorną Eucharystią.
  3. Dzisiaj również, o godz. 16:00, odbędzie się pierwsze spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Trwa Nowenna Pompejańska w intencji parafian. Do 6. października codziennie odmawiamy 3 części Różańca wraz
    z przypisanymi modlitwami. Trwa także post w tej samej intencji. Grafik postu jest dostępny w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:30 uroczyste przyjęcie do grona kandydatów na ministrantów.
  6. Nastąpiła zmiana dyżurów w konfesjonale. Spowiedzi będą odbywały się wg następującego porządku: poniedziałek – środa 17:45 – 18:00, czwartek – sobota w czasie Mszy św. wieczornej, w niedziele podczas każdej Mszy św.. Informacja o spowiedzi dostępna jest także w gablocie i na stronie parafialnej.
  7. Za tydzień przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca zbierana będzie na prace remontowe.
  8. Zapraszamy wszystkich chętnych na ogólnopolską autokarową Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Częstochowy na Jasną Górę w niedziele 29 września. Koszt 50 zł od osoby. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej diecezji świdnickiej.
  9. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Gerard Koziara, Marian Nalepa. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…