Ogłoszenia parafialne (23 czerwca 2024 r.)

  1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czwartek wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, w piątek św. Ireneusza, w sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach.
  1. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  1. Decyzją Ks. Biskupa dotychczasowy wikariusz parafii Ks. Artur Merholc zostaje przeniesiony z dniem 1 lipca do parafii Wniebowzięcia NMP w Polanicy. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12:00 pożegnamy Ks. Artura i podziękujemy mu za pięcioletnią posługę w naszej parafii.