Ogłoszenia parafialne (23 grudnia 2018 r.)

1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu. W kalendarzu liturgicznym: jutro Wigilia Bożego Narodzenia – wspomnienie liturgiczne Adama i Ewy – Pierwszych Ludzi (w tym dniu mszy św. o godz. 18.00 nie będzie; we wtorek Uroczystość Narodzenia Pańskiego; w środę święto św. Szczepana; w czwartek święto św. Jana Apostoła, w piątek święto Świętych Młodzianków.
    Za tydzień niedziela Świętej Rodziny.
  2. W dniu jutrzejszym Msze św. pasterskie o godz. 22.00 i 24.00. Serdecznie zapraszamy. Uroczystość Narodzenia Pańskiego
    i w II dzień świąt Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. W czwartek o godz. 16.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowo-kolędowe wszystkich grup parafialnych. W tym dniu nie będzie spotkania w ramach Klubu Seniora o godz. 10:00.
  4. W dniach 30.01-03.02.2019 r. organizowane są rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych w Jugowicach. Tematem spotkania będzie: „Zbliżenie małżeństw do siebie i Pana Boga. Więcej szczegółów w gablocie.
  5. W najbliższy piątek rozpoczynamy w parafii wizytę duszpasterską. W piątek od godz. 15.30 ul. Wolności, w sobotę od godz. 9:00 ul. Dąbrowskiego. Plan kolędy w przyszłym roku podamy w najbliższym czasie.
  6. W przyszłą niedziele jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii do nabycia świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5 zł za małą i 12 zł za dużą. Do nabycia także parafialne kalendarze na 2019 rok
    w cenie 15 zł.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Hanna Jagła, Henryka Rutkowska. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…