Ogłoszenia parafialne (25 listopada 2018 r.)

  1. Przeżywamy Niedziele Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto służby liturgicznej. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się uroczyste pasowanie na nowych ministrantów i kandydatów na ministrantów. W kalendarzu liturgicznym w piątek święto św. Andrzeja Apostoła. W przyszłą niedzielę, I niedzielę adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
  2. Dziś również ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe. Bóg zapłać za złożone ofiary na remont naszego Kościoła.
  3. Plan roznoszenia opłatków w tym tygodniu wygląda następująco:

Poniedziałek 26.11

ul. Brygady Górniczej, Piękna, Andersa od Szczawna do „Mijanki” (numery parzyste)

Wtorek 27.11

ul. Daszyńskiego, Boczna, Narutowicza

Środa 28.11

ul. Dąbrowskiego, Wańkowicza, Przyjaciół Żołnierza, Komuny Paryskiej

Czwartek 29.11

ul. Wiejska, 3-go Maja, Bukowa

Piątek 30.11

ul. Andersa od Szczawna do 99 numery nieparzyste

Sobota 01.12

ul. Ireny Grabowskiej

W przyszłym tygodniu:

Poniedziałek 03.12

ul. Andersa od Mijanki do nru 74 (numery parzyste)

Wtorek 04.12

ul. Piaskowa

Środa 05.12

ul. Bohaterów Getta

Opłatki Siostry roznoszą codziennie od godz. 9.00. Prosimy o życzliwe przyjmowanie Sióstr. Ofiary z opłatków przeznaczone są na prace remontowe w domu Sióstr Elżbietanek po awarii hydraulicznej. Jednocześnie informujemy, że w zeszłą niedzielę zebrano do puszek dla Sióstr 1500 zł. Dziękujemy za ofiarność i dobre serce.

  1. W najbliższy wtorek o godz. 15.00 i w czwartek o godz. 14.00 w Domu Parafialnym odbędą się spotkania w ramach Klubu Seniora. Na spotkaniach będą przygotowywane stroiki bożonarodzeniowe na świąteczny kiermasz, który planujemy
    w I niedzielę adwentu. Na kiermaszu oprócz stroików będzie też ciasto oraz inne atrakcje. Po każdej mszy św. będzie możliwość nabycia tych rzeczy. Dochód przeznaczony będzie na utrzymanie Domu Parafialnego.
  2. W najbliższą sobotę Różaniec i Msza św. o godz. 8.00 wraz ze zmianą tajemnic różańcowych z racji pierwszej soboty miesiąca., Księża w tym dniu odwiedzą chorych.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  4. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Barbara Kolanko. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…