Ogłoszenia parafialne (27 grudnia 2020 r.)

  1. Dziś Niedziela św. Rodziny. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu Oktawa Bożego Narodzenia; w poniedziałek święto świętych Młodzianków, w piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, w sobotę świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
  2. Dziś przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na cele remontowe.
  3. Do dnia 30.06.2021 r. działająca przy parafii Fundacja Św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychologiczne i psychoterapeutyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie województwa dolnośląskiego. Porady są prowadzone telefonicznie i przez Internet. Korzystanie
    z porad jest bezpłatne. Szczegóły na plakacie w gablocie, na stronie internetowej i na Facebooku.
  4. W czwartek, we wspomnienie św. Sylwestra Mszę św. „wieczorną” odprawimy o godz. 16:00. Będzie ona połączona z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym za mijający rok kalendarzowy. 1 stycznia w Uroczystość Bożej Rodzicielki Msze św. w porządku niedzielnym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z okazji I soboty miesiąca.
  6. Kolędę, która odbywa się tylko na zaproszenie rozpoczynamy od 4 stycznia. Będziemy chodzić w godz. 15:30-17:30. W trakcie kolędy kancelaria czynna rano w czwartek od godz. 9:00 do godz. 10:00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie. W przyszłą niedzielę podamy ją także w ramach ogłoszeń.
  7. W tym tygodniu kancelaria czynna tylko we wtorek od godz. 16:00-17:30.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Andrzej Sokulski. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…