Ogłoszenia parafialne (30 kwietnia 2023 r.)

  1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika, we wtorek św. Atanazego, w środę Uroczystość NMP Królowej Polski, w czwartek wspomnienie św. Floriana,
    w sobotę święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa w środę przed Mszą św. wieczorną. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź 0 17:30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W tym dniu Ks. Artur odwiedzi chorych.
  5. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Pragi w sobotę 13 maja. Są jeszcze 4 wolne miejsca. Osoby, które się zapisały prosimy o wpłacanie pieniędzy za wyjazd. Cena wynosi 270 zł od osoby (w cenie bilet na Hradczany). Więcej szczegółów bliżej wyjazdu. Zapisy u Ks. Proboszcza.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Helena Zuber, Józef Zieliński. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…