Życzenia z okazji Rocznicy Święceń Kapłańskich

„Kapłaństwo to miłość Serca Jezusowego”.

Św. Jan Maria Vianney

Czcigodny Księże Proboszczu.

16 lat temu powiedziałeś Bogu „tak” na Jego słowa : „pójdź za mną”.
Wierny swemu powołaniu obchodzisz dziś swój jubileusz.
Razem z Tobą dziękujemy Panu Bogu za te lata pełne radości, trudu, doświadczeń i zmagań.

Dziękujemy za zrozumienie, troskę, obecność… za wspólne budowanie domu na skale, mimo iż piasek przesypuje się w klepsydrze czasu.
Dzisiaj, na kolejne lata Twojej posługi kapłańskiej, pragniemy życzyć Ci:
Bożej miłości, Matczynej opieki, ludzkiej dobroci, żelaznego zdrowia, anielskiej cierpliwości, wytrwałości Hioba, i tego, abyś pozostawił po sobie wiele pięknych, niewidocznych śladów w ludzkich sercach, ale i tych widocznych, jak ten , którym jest nasza świątynia.
Niech Twoje wysiłki włożone w jej prawidłowe funkcjonowanie przełożą się na ogrom skarbów zgromadzonych w niebie.

Do życzeń i podziękowań dla księdza Proboszcza dołączamy serdeczne wyrazy wdzięczności i zapewnienia o nieustannej modlitwie w intencji naszych Duszpasterzy, którzy również obchodzą w tym roku kapłańskie jubileusze – księdza Artura z okazji 8 oraz księdza Jarosława z okazji 1 rocznicy święceń.

Duszpasterska Rada Parafialna