Ogłoszenia Duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą 16. 07 2017

 

1. Przeżywamy 15. Niedzielę Zwykłą. Witamy serdecznie w naszej parafii gości, którzy wypoczywają w Wałbrzychu i okolicach podczas wakacji i zapraszamy do uczestniczenia w życiu duszpasterskim naszej wspólnoty

2. W tym tygodniu wspominamy: dziś NMP z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej), w czwartek bł. Czesława, w sobotę święto św. Marii Magdaleny

3. Nabożeństwa do Najdroższej Krwi Chrystusa codziennie po Mszy św. wieczornej

4. W sobotę wieczorem nabożeństwo do św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych, przynosimy ze sobą róże.

5. Nasza parafia organizuje wyjazd do Częstochowy na zakończenie pieszej pielgrzymki. Wyjazd w nocy z 8. na 9. sierpnia o godz. 1.00, powrót w godzinach wieczornych 9. sierpnia. Chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii. Koszt podamy w najbliższym czasie. W zakrystii trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Świdnicką na Jasną Górę. Zapraszamy też do uczestnictwa duchowego. Szczegóły u ks. Mateusza

6. Serdecznie dziękujemy ks. Tomaszowi Ziębie, prefektowi Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy za pomoc duszpasterską w dzisiejszą niedzielę

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Niedziela i Gość Niedzielny, Cuda i Łaski Boże oraz Apostolstwo Chorych (numer bezpłatny)

8. Za tydzień po każdej Mszy św. będziemy mieli możliwość poświęcenia pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji Miva Polska

9. Ofiarę na remont dachu naszego kościoła złożyły 4 rodziny anonimowe w wysokości łącznie 350zł. Bóg zapłać.

9. Wszystkim tygodniowym solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia opieki Matki Bożej i Bożego błogosławieństwa

10. W tym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszli: śp. Lidia Henszel i śp. Jerzy Frenzel. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie….