Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 4. 12 2016

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na wschodzie

2. W zakrystii można nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, małe 5zł, duże 12zł, zapraszamy

3. Od poniedziałku do piątku o 17.30 Różaniec w intencji pokoju na świecie, a o 18.00 Roraty, zapraszamy. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. ministranci będą rozprowadzać za drobną ofiarą poświęcone sianko pod obrus wigilijny, a zyski przeznaczą na swój wyjazd na ferie zimowe.

siank

4. Dziś o 16.30 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z krawcową. Za tydzień 11. grudnia o 16.30 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z fotografem. Przypominamy o sumiennym regulowaniu składek komunijnych

5. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o 7.00 i 18.00

niep

6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę na remont dachu i wieży zebraliśmy 5058zł 08gr. Ofiarę na ten cel złożyli również:

Kucharski Jan 500zł

Tabaka Edward 100zł

Kobylarz Zofia 100zł

Bugaja Ewa 50zł

Jamróg Sabina i Janusz 200zł

Rodzina Zimniak i Kryska 50

Rodziny Bogu wiadome 50, 100, 100, 300, 50zł. Bóg zapłać

7. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli w cenie 5 zł i Rycerz Niepokalanej

8. We wtorek, 6 grudnia o 15.30 w naszym Kościele Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień Konradów zorganizuje spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci, które mają wcześniej rozdane zaproszenia

9. Od poniedziałku będą roznoszone opłatki wigilijne. W imieniu naszego duszpasterstwa upoważnione do tego są tylko siostry Elżbietanki. Program roznoszenia:

5. XII Poniedziałek – Andersa od mijanki do kościoła nry parzyste

6. XII Wtorek – Piaskowa

7. XII Środa – Dąbrowskiego od nru 1

8. XII Czwartek – Andersa od mijanki do nru 127

9. XII Piątek – Andersa 125 – 81

10. XII Sobota – Andersa 100 – 120

12. XII Poniedziałek – Bohaterów Getta

Plan znajduje się na naszej stronie internetowej i jest dostępny w gablocie parafialnej.

10. Nie będzie w przyszłym tygodniu darmowych porad prawnych.

11. Przypominamy o trwających zapisach na pielgrzymkę na Bałkany, szczegóły u ks. Mateusza i TUTAJ (kliknij)

12. Życzymy wszystkim parafianom i miłym gościom pięknego przeżycia Adwentu. Wszystkich Jubilatów i Solenizantów polecamy Matce Bożej. Niech w przyszłym tygodniu nie zabraknie naszych dzieci na roratach a szczególnie 8. grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.