Ogłoszenia parafialne (03 lipca 2022 r.)

1. Dziś XIV Niedziela Zwykła. Pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek św. Jana z Dukli.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3688,16 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza środa i czwartek. Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa w środę przed Mszą św. wieczorną. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica.
  4. Nieszpory niedzielne odprawiane są o godz. 17. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji jest czynna tylko w czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Maria Oberc-Lazar, Henryk Heichel, Teresa Wojtyna. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…