Ogłoszenia parafialne (03 marca 2024 r.)

1. Dziś III niedziela Wielkiego Postu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek święto św. Kazimierza.

2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4 746,80 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.

3. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy prosimy
o wpłacanie pozostałej kwoty za wyjazd do końca marca.

4. Gorzkie żale o godz. 17:15. W czasie nabożeństwa tradycyjnie zbierana jest taca na kwiaty do Bożego grobu.

5. We wtorek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie seniorów.

6. W sobotę 9 marca o godz. 16:00, w Kościele, spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii. Obecność obowiązkowa.

7. W naszym kościele znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Składana do niej jałmużna wielkopostna posłuży na pomoc dla biedniejszych mieszkańców naszej parafii na Święta Wielkanocne.

8. Przypominamy, że w tym roku przypada 130 rocznica powołania naszej parafii do istnienia oraz 125 rocznica konsekracji naszego kościoła. W związku z tym prosimy o przynoszenie starych zdjęć z opisem wydarzenia. Po selekcji umieścimy niektóre z nich w w/w folderze.

9. Zgodnie z ogłoszeniem sprzed tygodnia za tydzień przedstawiciele Rady Parafialnej będą rozprowadzać cegiełki, które pomogą nam sfinansować zalecenie straży pożarnej polegające na zamontowaniu na kościelnym strychu 4 przeciwpożarowych drzwi EI 30.

10. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17:15. Zachęcamy do uczestnictwa.

11. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica.