Ogłoszenia parafialne (03 września 2023 r.)

  1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w piątek święto Narodzenia NMP.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4 422,05 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Za tydzień, po covidowej przerwie, organizujemy festyn parafialny. Program wywieszony jest w gablocie. Gościem specjalnym naszego festynu będzie Wojewódzka Orkiestra Policji, która zagra na Mszy św. o godz. 12:00, a potem da koncert na scenie przy Domu Parafialnym. Wśród wielu atrakcji loteria fantowa, w której głównymi nagrodami są tygodniowy pobyt na Lazurowym Wybrzeżu, weekend nad morzem dla dwóch osób, telewizor oraz wkrętarka. Prosimy także Panie o upieczenie ciast na nasze parafialne święto.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W tym tygodniu spotkanie seniorów w poniedziałek o godz. 10:00. Spotkanie odbędzie się w Domu Parafialnym.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica.
  7. Informujemy, że rozpoczynamy zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania które potrwają do końca września. Zapisy będą odbywać się w kościele po niedzielnej Mszy św. bądź w kancelarii parafialnej. Prosimy nie zwlekać z zapisami.
  8. Dnia 8 września, jak co roku, rozpoczyna się Nowenna do Matki Bożej Bolesnej, Patronki naszego Miasta. W ramach dyżuru w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej (w Śródmieściu). Nasza parafia została poproszona o odprawienie i uczestniczenie we Mszy św. 12 września o godz. 20:00.
  9. Wraca normalny harmonogram pracy kancelarii, która będzie otwarta we wtorek o godz. 19:00 oraz w czwartek w godz. 16:00 – 17:30.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Maria Kowalczyk oraz Henryk Peryt. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…