Ogłoszenia parafialne (05 czerwca 2022 r.)

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i pierwsza niedziela miesiąca, dlatego na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Barnaby Apostoła.

1. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3678,72. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 450zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.

1. 9 czerwca, to jest w czwartek, kancelaria parafialna będzie nieczynna, ze względu na Rejonowy Dzień Skupienia Duchowieństwa.

1. W piątek 10.06 o godz. 18:00 ostatnia Msza św. ministrancka. Po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym.

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.

1. Spotkanie dla Seniorów, odbędzie się w najbliższy piątek, o godz. 10:00, w naszym domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy!

1. Nieszpory niedzielne są odprawiane o godz. 17.30 i w tym miesiącu połączone
    z nabożeństwem czerwcowym. Zachęcamy do uczestnictwa.

1. Dnia 18 czerwca, w sobotę organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy możliwe są telefonicznie, w kancelarii, bądź w zakrystii po Mszy Świętej. Wyjazd jest uzależniony od ilości zapisanych osób.

1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Danuta Gmerek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…